lip - 4 - 2017

Gdy dręczysz się z powodu nieprawidłowej budowy sromu czy innych partii okolic intymnych, miewasz problem z odczuwaniem satysfakcji w pożyciu intymnym spowodowany modyfikacjami lub deformacjami widocznych na zewnątrz narządów płciowych lub, ze względów estetycznych, masz ochotę zmienić kształt okolic płciowych – medycyna plastyczna ma dla Ciebie szereg opcji, które w szybki sposób usuną Twoje problemy oraz znacząco polepszą komfort funkcjonowania.

Laser endowaginalny – dla kogo?

Pierwszą spośród ciekawszych propozycji ginekologii plastycznej jest użycie lasera, czyli nieinwazyjnej techniki dopochwowej. Leczenie z użyciem tego lasera polecany jest w przypadku niwelowania zespołu rozluźnienia pochwy, plastyki warg sromowych, ale również w wypadku innych nieprawidłowości. Laser jest używany również w przypadku wielu innych problemów ginekologicznych – szczegóły przeprowadzanego leczenia i metody jego dostosowania do konkretnej sprawy ustalane są w momencie wstępnej wizyty u ginekologa.

Wyniki zabiegu mogą przewyższyć założenia, bowiem zapewnia on powrót naturalnego odczynu pochwy, zwiększa jej wilgotność, zwiększa odczuwanie przyjemności seksualnej i redukuje problemy związane z wysiłkowym nietrzymaniem moczu.

Ogólna część zabiegu jest w praktyce bezbolesna oraz bardzo sprawna, Etap powrotu do normalnego funkcjonowania, względem klasycznych metod jest niezwykle króciutki, a brak komfortu z tym połączony – niewielki.

Przebieg zabiegu

Cały zabieg trwa nie więcej niż 15 minut i nie powoduje bólu. Bazuje on na włożeniu do pochwy wiązki specjalnego lasera, który wywołuje obkurczenie i stymulację włókien kolagenowych. Daje to nadzieję na lepsze funkcjonowanie i utwardzenie ścianki pochwy, poprawia ustawienie cewki moczowej oraz wpływa pozytywnie na mięśnie macicy, a co za tym idzie – przywraca prawidłowe działanie całego narządu.

Efektem może być odzyskanie jakości życia jak również psychologicznej stabilności, a także radości życia.

Bezpośrednio po zabiegu prawdopodobny jest bezzwłoczny powrót do codziennych zadań.

Trapi Cię problem z wysiłkowym nietrzymaniem moczu, odczuwasz takie symptomy jak suchość pochwy, jej stany zapalne, ból w czasie stosunku, świąd lub pieczenie? Przechodzisz menopauzę i trapią Cię coraz większe kłopoty w odczuwaniu satysfakcji w stosunkach intymnych? Chcesz polepszyć estetykę warg sromowych? Masz problem z tolerowaniem wyglądu Twoich miejsc intymnych? Jeśli tak to rozważ zabieg Aphrodite, jaki w kwadrans potrafi usunąć Twoje bolączki, które do tej pory wydawały się być nierozwiązywalne.

Odwiedź:

Ginekolog Michalik Wrocław

Polecamy także inne wpisy:

Comments are closed.